A valóságról szólunk, és ezt mindig, alaposan ellenőrizzük.
Nem sokkal később megpróbálták eljátszani ugyanezt az ATV riporterével is.
A pécsi önkormányzat rendre nem tájékoztatta a sajtót az eseményeiről, miközben a fideszes lapok mindig ott lehettek. Az önkormányzat azzal érvelt, hogy az utóbbiak csak éppen arra jártak, például egy útszakasz hivatalos átadásán.
Nincs hely. ¯\_(ツ)_/¯
A magyar miniszter többek között azzal magyarázta ezt, hogy a magyar sajtó nagy része nemzeti tulajdonban van.
A Mérték Médiaelemző Műhely elemzése szerint a teljes Fidesz-közeli portfólió a hír- és közéleti szegmens 77,8 százalékát teszi ki.
A kormányszóvivő plusz feladata: Rogán Antal irányítása alatt tartani a kapcsolatot a hazai újságírókkal és szerkesztőségekkel.
Leváltották a Szombathelyi Médiacentrum vezetőjét, Lovass Tibort is, amire több fideszes „kommunista tempót” kiáltott.
Az államtitkár rosszul viseli, ha a gyermekszegénységről, a családi pótlékról vagy a bérlakásprogramról kérdezik, és ennek nem is fél hangot adni.
Negyedszázada írják és árulják hajléktalanok a Fedél Nélkült. Sokuknak ez az élete, fagyban-esőben is kint állnak, és csak részben csinálják a pénzért: fontosabb, hogy ne csak egy csövesnek lássák őket. Ki az a hajléktalan, aki képviselőknek árul, és ki az, aki pár forintért is odaadja a lapot, csak vigyék?
Göbl Vilmos akkorát maszatolt az RTL Híradó kamerája előtt, mint egy ebédelő egyéves.
Végre az Egyesült Államok vezetése is kezd felzárkózni a világ szerencsésebb részét irányító politikusok mellé.
Az elnök ellenségezi a médiát, közben még saját támogatói is jobban hisznek a mainsteam lapoknak egy kicsit.
Az újságírók gyalázása erőszakhoz fog vezetni, hagyja abba - mondta neki A.G. Sulzberger.
190 milliót adtak volna, a Fidesz is az arcán pörgött mérgében a pályázat miatt, de Gulyás Gergely megnyugodhat, mert a dologból nem lesz semmi.