Felesleges az a túl széles bicikliút, amúgy is inkább tolni kellene felfelé a bringát.
Azért Romániában sem kell messzire szaladni, ha oktalan paranoiára és idiotizmusra vágyunk. Még 2008-ban terveztek új lobogót maguknak a székely városban, amelyet most, hat évvel később nyilvánítottak törvénytelennek.