A végkielégítéssel együtt majdnem hétmillió.
Napokkal az önkormányzati választás előtt szabadságra ment, helyette fideszes parlamenti képviselők vagy alpolgármesterek prezentálnak.
Kazincbarcikán például 2 hónapig nincs belgyógyászati szakrendelés.
Kb. erről szól az Alapjogokért Központ új, Központinfo című videója.
A közép-ázsiai országban előrehozott választást tartottak, ami a tüntetők szerint nem legitim.
Magyar kormány: Soros-birodalom, Soros-pénz, Soros-kampány. (+ Soros)
Egy szabad ember.
Két német özvegy fordult bírósághoz elhunyt férjeik beragadt szabadnapjai miatt.
Kossuth-szobrot avatott a minden értelemben fáradt házelnök.
„A szabadság fontosabb, mint valaha” – írják.
De nem azoknak, akiket a rendőrség büntet meg a tüntetés után. És nem is azokhoz ment el, akik vitázni hívták.
Április 9-én lesznek legközelebb hallhatók Andy Vajna rádiójában.
A szerencsétlen állatot tavaly szabadították ki indonéz parasztok fogságából.
Ezzel akarnak javítani a pontosságon.