Az első magyar előadókat is bejelentették.
Bejelentették a jövő évi Sziget Fesztivál első neveit, úgy néz ki, 2025-ben is folytatódik a brat summer, az eddigi legnagyobb headlinerek között ott van Charli XCX és Chappell Roan is.
Egymásra mutogat a Sziget és a MOHU.
Mivel nincs REpont a fesztivál területén.
Technikai hiba miatt 15 percig állt a műsor.
A teljes értékű úgynevezett budget food 3200 forintba kerül.
A Budai alsó rakpartot már lezárták, de a fesztivál miatt keddig minden nap délután 1 és hajnali 3 között időszakos lezárások is lesznek a környéken.
A BKK már most arra figyelmeztet, hogy a fesztivál idején a délutáni és az esti órákban a szokottnál jóval erősebb forgalomra kell készülni a Szentendrei úton.
Az új tulajdonos az amerikai KKR magántőkealap lesz.
Come on baby, do the locomotion.
Fred Again..., Skrillex és Four Tet az elmúlt évek legnagyobb elektronikus zenei koncertjét adták tavaly a Coachella fesztiválon, idén a Szigeten ismétlődhet meg ez, egy napon lépnek fel.
Valamint Sam Smith, Stormzy, Four Tet és még sokan mások.
Az ország legnagyobb buliján nem csak a hamburger és a sör volt méregdrága.
Pedig az énekes egy Orbán-bábut feltartva arról is énekelt, hogy: „A Fidesz az úr!” (Aztán lesmárolta a miniszterelnök-babát.)
A férfi sztárügyvédekkel, rokoni kapcsolataival is fenyegetőzött és ellenállt az intézkedésnek.