Hat év után, májusban kapta vissza a Külügyminisztérium a hírszerzést, akkor nem látták még indokoltnak a vezetőcserét.
A magyar külügyminiszter interjút adott a BBC-nek, ami odáig fajult, hogy hazudozással vádolta meg a riportert, amikor az a fideszes túlsúlyról kérdezte.
Legalább várják meg, míg közzéteszik az ajánlásaikat a civil szervezeteket vegzáló törvénnyel kapcsolatban.
A külügyminiszter és Valentin Popa megállapodott abban, hogy a jövőben is egyeztetni fognak a szükséges lépésekről.
Szijjártó Péter tájékoztatott.
Szerinte a kormány Oroszországgal kapcsolatos "pragmatikus álláspontja" a történelmi tapasztalatokon alapul. Majdnem egyidősek vagyunk a miniszter úrral, de ő a jelek szerint más történelemkönyvekből tanult.
A magyar külügyminiszter még mindig tud újat húzni.
Levelet is írt a Menekültügyi Főbiztosnak, azt írta, figyelmen kívül hagyják a tényeket.
Szijjártó végre találkozott Pompeóval, és mindjárt Amerika-barátabbra váltott a magyar diplomácia. Lehet, hogy még Ukrajna NATO-tagságát is támogatni fogjuk.
Az első külügyminiszteri találkozó, amióta a Fidesz kormányon van. Nem fogjuk hobbiszerűen bírálni Amerikát, és kiállunk Izrael mellett.
Végre! Ez szinte már elnöki ügy!
A külügyminiszter így látja a helyzetet.
Újabb vétót is belengetett a magyar külügyminiszter Brüsszelben.
Egy nappal az Országgyűlés megalakulása után spamelte meg Alexander Van der Bellent.
A piac helyett az oroszok diktálnak.