Az úszó december végén beszélt arról, hogy az apja bántalmazta őt testileg, lelkileg és szexuálisan. Azóta megjelent húga aláírásával egy levél, hazugságoknak nevezve a vádakat.
„Ha ezek a dolgok megtörténtek volna, tudomással bírnék róluk” - írja nyílt levelében.
Azt akarják tudni, hogy a Stamina SK-t irányító Szilágyi Zoltán „megsértette-e a szövetség fegyelmi és gyermekvédelmi szabályzatát”.
„Nem támogatlak tovább anyagilag sem Téged, sem édesanyádat, ennek valódi okát pedig mindketten pontosan tudjátok” - írja csütörtökön nyilvánosságra hozott nyílt levelében Szilágyi Zoltán.