Eddig csak egy esetről tudtunk. Az amerikaiak szíriai különmegbízottja beszélt az orosz és amerikai erők közti összecsapásokról.
Az orosz védelmi minisztérium szerint klórgáz volt a rakétákban, amiket a korábban an-Nuszra néven ismert lázadócsoport uralta területről lőhettek ki.
A hazatérőket a szíriai hatóságok azzal vádolják, hogy a Bassár el-Aszad elnök ellen 2011-ben kitört felkelés idején kormányellenes tüntetéseken vettek részt.
Legalább 35 esetben kórházakat bombáztak az oroszok.
Bloggereket vertek és mérgeztek meg, balesetet rendeztek, Szíriába mentek tesztelni egy mérget. Így mentek a dolgok Jevgenyij Prigozsin oligarcha birodalmában egy volt embere szerint - aki nem tudta végigmondani a történetet.
Jaszuda Dzsumpeit az an-Nuszra Front rabolta el, Tokió szerint nem fizettek érte váltságdíjat.
Mesterházy Attila képviselő kérdezett arról, tételesen mire megy az új államtitkárság büdzséje. Hungary helps.
Iraki, iráni és szír állampolgárok voltak a raktérben.
A bahrai táborból hurcoltak el 30 családot, ahol az amerikaiakkal szövetséges kurd erők folytatnak offenzívát.
Az orosz védelmi minisztérium "ellenséges cselekedetnek" tekinti a történteket.
Miközben Izrael éppen rakétacsapást mért szíriai célpontokra.
A pénteki teheráni csúcson a török elnök a felkelők, az orosz és az iráni a szír kormány oldalán volt eddig.
Kétszer szóltak a múlt héten, hogy menjenek arrébb, mert lőnek. Nem mentek, de nem is lőttek eddig. Az amerikai katonáknak parancsuk van arra, hogy visszalőjenek, akár az oroszokra is.
Idlib ostroma milliós menekültáradatot zúdíthat Törökországra. A lázadók kezén levő utolsó, nagyobb népsűrűségű tartományban hárommillió olyan civil él, akik korábban már menekülni kényszerültek.
A szír kormány szerint elektromos meghibásodás miatt, de közben erős a gyanú, hogy izraeli rakéták romboltak.