szörényi levente

Botka László kitüntette Alföldit, Bródyt és Szörényit

Szeged város aranyérmét és pogácsát kaptak a hivatalban.

Herczeg Márk
kultúra 2013. augusztus 19. 14:07
GYIK Hibát jelentek Impresszum Javítások kezelése Jogi dokumentumok Médiaajánlat RSS Sütibeállítások
© 2026 Magyar Jeti Zrt.

Vége