Kb. negyedével lenne olcsóbb a Kínában gyártott és 32 ezer dollár körüli áron kapható Model 3-nál.
Közben a kínaiak nemet mondtak egy miniszteri egyeztetésre az Egyesült Államokkal.
Biztonsági okokra hivatkozva.
2024 második negyedévétől indítják el a termelést.
Némelyikből mémeket is csináltak.
Képesek szabálytalankodni maguktól és hát ez nem biztonságos.
Több mint 30 embert küldtek el.
Sokáig nem értették, miért nem volt senki a vezetőülésben.
Kiposztolta, hogy kivásárolná a Teslát, ami miatt össze-vissza ugráltak a részvényárak, ennek pedig nem örültek a részvényesek.
2018-ban tweetelt egy olyat, amitől az egekbe szökött a Tesla részvények ára. A baj csak az, hogy nem volt igaz, amit írt.
A Tesla egy vezető mérnökének vallomása szerint a Model X promóvideója „megrendezett” volt.
Az elmúlt három hónapban a Tesla kétszer is csökkentette az árat.
A nyomozók szerint direkt vezette szakadékba az autót az apuka, a feleségével és gyerekeivel együtt.
Sikeresen kimentették őket, videóra vették az esetet.
Úgy tűnik nem fognak bejönni Elon Musk korábbi, nagyot mondó célkitűzései.