A legolcsóbb vakcinából, az AstraZenecából kapnak, miközben a legdrágábbat, a kínai vakcinát a kormány ajándékba szokta adni.
Czeglédy Csaba tojást beszél a lecsóba, Tóth Csaba lófejkedik, a kambodzsaiak oltanak, mint indonéz skinhead a Kispest-táborban. Hiánypótló pótkesztunk ismételten ezúttal.
A pénzét luxusautókra költő korrupt ezredes hat társával együtt megkínzott és megölt egy drogdílert, mert az nem akart eleget fizetni azért, hogy szabadon engedjék. El is tussolták az ügyet, de aztán előkerült egy videó.
Palau és Hawaii példáját követték.
A Sinovac után már AstraZenecát adnak.
Egy harmadik oltással erősítenék meg az immunrendszerüket.
A hvg.hu korábbi cikke szerint „tisztségéhez méltatlan viselkedés miatt” kell távoznia a diplomatának.
Élelem után kutatott.
Balhé lett belőle.
Rögtön meg is ugrott a regisztrációk száma.
Az egyre fertőzőbb új variánsok és a szabályokba belefáradó lakosság mind segíti a vírus terjedését. Tajvantól Thaiföldig napról napra dőlnek meg a fertőzöttségi és halálozási rekordok.
A 9 polcnyi tejterméket megmászó, óriási gyík vélhetően le akarta magát hűteni.
Az áradások miatt rekedt odabent.
Szokatlan módszert választott a kérdések elhárítására.
Vezetőik szabadon bocsátását követelték.