A következő három évben átszámítva több mint 200 milliárd forintot spórolnának az elbocsátásokkal.
A játékgyártó cég azt mondja, hogy racionalizál. Lassan két éve tart a leépítési hullám a techszektorban.
Leépítik a porszívó- és a hűtőgyártás nagy részét, a nyíregyházi üzemükben meg automatizálnak.