A bűnös nem más, mint Raúl Castro lánya, Fidel Castro unokahúga. Reméljük, túléli.
A devizahitel-törvény miatt.
A fideszes L. Simon László benyújtotta a módosítót. Na vajon kire szabva?
Hiába kérték az érintettek, hogy ne írja alá az államfő. „Te is tudod Janó, hogy nem erről álmodtunk!” – mondaná Molnár Péter.
Ezt április végén mondta. Kedden azért megszavazta a törvényt a módosításról. 4 hónappal a választás előtt.
Azoknál a médiavállalkozásoknál, amik a társasági adóban vagy a személyi jövedelemadóban a korábbi években elhatárolt veszteséget halmoztak fel. Holnap szavaz róla a parlament.
Enyhítettek az összeférhetetlenségi szabályokon. Átalakul a Fővárosi Közgyűlés is.
Az uniós képviselők törvénybe iktatták a net semlegességét, pedig ez még az USA-ban sem sikerült, ahol az egészet kitalálták. Fostalicska necesse est!
Egy elismert izraeli rabbi egy fórumon azt írta egy egyetemistának, hogy nyugodtan segíthet egy barátjának plagizálni.
Hajléktalannak lenni még az interneten is szar.
Az új Ptk. megnehezíti a beszédet, az írást és a fotózást, ráadásul az eddigieknél is több lehetőséget ad a közszereplőknek, hogy becsületsértőnek tartsák azt is, amin épeszű ember nem sértődik meg. A bírók még szabadabban dönthetnek, pedig az sem világos, hogy ki a közszereplő, vagy hogy mi az a komment.