A törvénymódosítás ebben a formában nem hirdethető ki.
A nem kormányzati szervezetek működését korlátozó, Oroszországban 2012 novemberében hatályba lépett szabályozás szerint, ha azok külföldi támogatással működnek, és politikai tevékenységet folytatnak, külföldi ügynökként kell nyilvántartásba vétetniük magukat.
Az orosz kormány lényegében bármit megtehetne a jövőben azokkal a szervezetekkel, melyeket távol akar tartani Oroszországtól.
Meghajolt a kormány.
Nálunk csak szabálysértésnek minősül. Elsősorban a nőket érinti.
Rohamosan terjed a swatting Amerikában.
Független bíróságok helyett önjelölt házmesterek, csendőrök és portások döntik el, mit szabad az interneten, és mit nem. És ha megszeged a szabályaikat, a közösségi szájtok úgy kitiltanak az internetből, hogy sose találsz vissza.
Ha gyerekpornót nézel, lecsukhatnak. Ha szinte pont ugyanazt nézed, de a valósághű szereplők valójában animáltak, nem csuknak le. És ennek meg is van az értelme.
A kormányzót kérik, hogy hozza helyre a melegellenes jogszabály által okozott károkat.
Mert egy törvénykezési hiba miatt csütörtök éjfélig legális az eki, a gomba, a ketamin és a kristálymet is. A Vice megnézte, milyenek voltak szerdán a drogközpontú bulik.
Sőt, a ketamin és a kristálymet is! <i>Lángolj fel a lelkünkben, szép égi szikra, szent öröm!</i>
A magánélet védelmére hivatkozva gyorsított eljárásban büntethető minden ember, aki engedély nélkül lefényképez egy másik embert. Habony Árpád és Simicska Lajos fellélegezhet, a demokráciának meg már úgyis mindegy.