A kormány nem rendezte a tanárok béreit, ráadásul az új költségvetésből az olvasható ki, hogy még azt a keveset is elvennék, amit adtak.
Péntek délután a Liga szakszervezet tüntetéséhez csatlakoztak a trafiktörvény 2 miatt felháborodott dohányipari dolgozók is. Azt mondták, hogy a Continentalon kívül minden cégtől jöttek tüntetni.
Vámosi-Nagy Szabolcstól, az APEH korábbi elnökhelyettesétől idéz a miniszter.
Az egész annyira komikus volt, hogy egy ponton még a riporter is elröhögte magát.
Lehet, hogy az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik, üzente a Fidesz vezetője.
Hétfn ismét ezrek tüntettek Budapesten a Közfelháborodás napján. Ez volt az eddigi leggyengébben megszervezett rendezvény, de a tömeg dühe elvitte a hátán a Közfelháborodás napját.
Milos Zeman ellen piros lapokkal tüntettek a bársonyos forradalom 25. évfordulóján.
A Fidesz frakcióvezetője az esti tüntetésekről azt mondta, hogy ma az emberek szabadon elmondhatják a véleményüket, ellentétben 2006-tal, amikor a szabad véleménynyilvánításért szemkilövés és verés járt.
A vélhetően a rendőrség segítségével elrabolt és kivégzett 43 diák miatt tüntettek.
Sőt, nagyon sok minden van, amin ki kéne akadni, mondják a Vida Ildikó és a kormány lemondását követelő tüntetők. De arra ők sem tudják a választ, hogy mi lenne, ha holnap Orbán Viktor valóban lemondana.