Ismét több ezer ember tüntetett Budapesten a kormány intézkedése, a korrupció, az adócsalások meg úgy általában a kormánypolitikusok ellen. Ez volt talán az ősszel induló tüntetéssorozat legjobban megszervezett és legnormálisabb megmozdulása, és bár a végén nem mondott le senki, a résztvevők többsége elégedetten ment haza csütörtök este.
A Várban néhány beszéd meghallgatása után a tömeg elénekelte a Himnuszt, majd gyorsan feloszlott.
Még júliusban halt meg egy fegyvertelen fekete férfi, akit a rendőrök azért fogtak el, mert illegális cigit árult. Az egyik járőr fojtó mozdulattal vitte földre, de asztmás volt, és megfulladt.
A kormány oktatáspolitikáját kritizáló Nagy Emíliát munkahelyén keresték meg, egy állítólagos csalási ügy miatt. Nagy semmiféle ilyesmi ügyről nem tud, de a Hír Tv-nek nem volt hajlandó nyilatkozni.
A diákok két hónapja tüntetnek a demokratikus választásokért.
A tévéadó tovább kutakodik az ellenzéki tüntetések szervezőinek diabolikus múltjában. Higgyék el, kérem, ezek egytől egyig nagyon gonosz emberek!
Remekelt a Magyar Hírlapban adott interjúban. Szerinte az alkesz tüntetők nem fenyegetik a kormányt.
Várady Zsolt után még egy tüntetésszervező írta meg, milyen ügyét ráncigálta elő a Hír Tv.
Ezren tüntetnek a magánnyugdíjpénztárak államosítása ellen. A kormány olyan szabályozást vezet be a megmaradt pénztárakra, amit jelenleg egyik sem tud teljesíteni. Az eddigi befizetések és vagyon is az államra szállna.
Szegény gyerek ne maradhasson ki az oktatásból, a pedagógusok kapjanak több fizetést. A 2015-ös költésgvetés a szakszervezetek szerint elfogadhatatlan.