Zsoldosok egymás hegyén-hátán.
Több mint százan tüntettek a magyar nagykövetség előtt.
És új tüntetést hirdettek következő szombat 18 órára.
Ezeket tartották magasba.
Mint általában. Vagy egy kicsit még jobban. Ha lehetne fokozni.
Elmaradni látszik a kormánymédia által rettegett utcai háború.
2-300 ember jött össze a Westminster közelében.
Az Operánál mozdulni sem lehet. Tele lett az Andrássy.