Több ezren jöttek össze a Mi vagyunk a többség 3.0 tüntetésre kedden este. Mire belelendült a tömeg, jégeső oszlatott. Galéria.
Gyetvai Viktor diáktüntető pedig arról beszélt, hogy ha a cselekvést nem kezdjük el most, négy év múlva sem lesz semmi, ráadásul négy évünk sincsen.
Kis csúszással, de elkezdődött.
Rendőrök törtek utat a villamosnak, több ezren már ott vannak.
A kormánypárti képviselők inkább elengedték a régi hagyományaikat, csak ne kelljen találkozniuk a tüntetőkkel és a sajtóval.
A rendőrök igyekeztek folyosót nyitni a távozóknak.
A kiürült téren a tüntetők krétaüzeneteit kezdték nagy erőkkel felmosni.
A parlament alakuló ülésére megtiszították a teret.
Éjféltől a TEK körbezárná a Kossuth teret, hogy ne legyenek tüntetések az alakulú ülés közben.
Pénteken vissza kell mennie a bíróságra, 30 nap börtönre ítélhetik, amiért tüntetett Putyin ellen.
Szurkolóikat nem hatotta meg az új stadion, inkább örültek volna, ha csapatuk képes lett volna legyőzni a Mezőkövesdet a kiesési rangadón.
Vagy ha ott nem hagyja a TEK, akkor egy közeli helyszínen. A tüntetés szervezői bírósághoz is fordulnának, de jogorvoslatra már nem is maradt idő.
Az utolsó pillanatban hozták meg ezt az intézkedést.
A tüntetők a kormány gazdasági reformjaival elégedetlenek.
1500 fővel tüntetett a Momentum május elsején. Nem estek szét, hálózatot akarnak építeni, és egyenként akarják kiütni a rendszer tégláit. Felszólalt Márki-Zay Péter is.