Nem akarják, hogy a hatalom maga alá gyűrje az igazságszolgáltatást.
Csak úgy izzottak a telefonok!
Máshol pedig az iskola vezetése világosan megüzente, hogy nem támogatják a tüntetéseket.
A "Ne menj suliba" demonstráció szervezőivel beszélgettünk és megnéztük, hogyan fórumoznak az elégedetlen kamaszok.
A délutáni diáktüntetés előtt arra kérték a diákokat, hogy ne menjenek iskolába, helyette beszélgessenek az oktatás helyzetéről. Ha te részt veszel ilyesmin, meséld el nekünk!
A cég már bocsánatot kért, a tüntetők mégis betörtek, sőt, néhol lopkodtak is a boltokból.
Hiába, a fővárosban ma is százak tüntettek.
A jövő péntekre meghirdetett diáktüntetés főszervezője szerint "egyre nagyobb kompromisszumokat kell kötni ahhoz, hogy az ember Magyarországon tanuljon, dolgozzon, éljen."
Eddig 6500-an jelezték, hogy január 19-én suli helyett egy jobb oktatási rendszertért demonstrálnak.
Megvonták a királyi családoknak járó kedvezményeket, tüntetést szerveztek a károsultak. Ilyen is csak az olajmonarchiában fordulhat elő.
Huszonöt halott, legalább félezer letartóztatott az egy hete zajló iráni tüntetések mérlege.
Az államapparátus közölte: külföldi összeesküvés eredménye az országban zajló tüntetések.
Már legalább tizenöten életüket vesztették a megmozdulásokban.
A kormánypárti tüntetők Teheránban álltak ki a hatalom mellett.