Az utasok fele már a tűzoltók érkezése előtt magától leszállt, és nem volt menekülőjárda sem.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság „adminisztrációs hibából” hónapokon át nem utalta a gázdíjat, ezért a TIGÁZ leszerelte a gázórát.
A rendőrség arra kéri a környéken lakókat, hogy csukják be az ablakaikat, a színesfém-feldolgozó telepén gyulladt ki egy rakás elektromos hulladék.
A tűzoltók több autóval oltják.
A tűzoltók viszont nem unatkoztak az év utolsó éjjelén: lángoltak a kukák és hétvégi házak. Közel húsz esethez kellett kivonulni.
Kétezer riasztás érkezett a tűzoltókhoz.
Égési sérülései miatt robbanást jelentettek be a katasztrófavédelemnél, akik ezért egy időre lezárták az útszakaszt.
Meg a tiszafüredi is, de azt már el is oltották. A karcagi viszont még sokáig égni fog.
A tűzoltóportál az adatvédelmi biztoshoz fordul amiatt, mert információik szerint több tűzoltónak is megtiltották felettesei, hogy kommentáljanak az oldalon.
170 helyre kellett kivonulniuk.