Egy éve száműzték a képernyőről a Tények egykori műsorvezetőjét. Megunta, lép.
Elpusztult Január, a gólya? Hát, ez van.
Nádas Gergely mindösszes huszonegy éves volt, mikor lement első riportja a TV2 híradójában.
Az MKB az a "piaci" szereplő, aki kiváltotta az Eximbank nagy hitelét Andy Vajna tévéjben.
Tovább kavarnak az LMP korrupciós ügyekért felelős társelnöke körül, Hadházy apja után már az anyját is előrángatták. És hogy mindenkinek világos legyen, megint Németh Szilárdé az utolsó szó.
Vajna tévéje most egy olyan ügyben erőlködik, amiben pont a kormánypárt van benne dokumentáltan nyakig.
A bíróság szerint is túlságosan hasonlít a TV Paprikára.
Korábban közel nyolcmilliárd forintot szedett össze az állami banktól.
A bravúros egyenlet bizonyítása nem ment könnyen. A Vajna-tévé egyre paródiaszerűbb hírműsora a kommunikációs szakértő szájába adta saját állításait.
Kijavították a színész hibáját.
A Tények rámutatott, hogy a DK és a Jobbik elnökeinek feltűnően ugyanannyi kezük van, de ráadásul még ugyanúgy is mozgatják őket beszéd közben. Véletlen?
A képviselő másik tévét nézhet.
A fideszes tévé ironikusan Tényeknek nevezett „híradójában” Juhászról és Portik Tamásról sztorizó elítélt zsaroló meg sem jelent a tárgyaláson. Az Origo és a Magyar Idők is bukta a pert a hazudozás miatt.
A hír természetesen nem igaz, de a megújult TV2-nél annyira természetes a dezinformáció, hogy órákkal a rém kínos baki után is változatlan formában harsogják a hülyeséget.
Nem a pénz miatt, csak mélységesen felháborítja, hogy az ilyesmit meg lehet tenni.