Minden eddiginél durvább újításra készülhetnek a légitársaságok. Ehhez képest az állóhelyek is egész jó ötletnek tűnnek.
A nyugati civilizáció teljesen rossz alapokra épült.
Ezt nem lehet eleget hangsúlyozni: ne üljünk már annyit!
Ülni nagyon-nagyon káros! Az ülés az új dohányzás. Halálos. Komolyan.