Azt írja, bár az elmúlt években rengeteg hazugsággal próbálták földbe tiporni, egyetlen esetben fordult a rendőrséghez, amikor a kiskorú gyereke került a propaganda célkeresztjébe.
A teológus leírhatatlanul boldog, hogy a rendőrség az áldozatok oldalára állt.
Borzalmas két hónap után tart tisztújító kongresszust a Fidesz. A mélyrepüléshez maguk is tevékenyen hozzájárultak, nincsenek vezérek, üzenet, szervezettség, önmagát bontja le a propaganda, abban is zavarodottak, amiben korábban jók voltak. Sorsdöntőbb összejövetelük talán még soha nem volt.
Hiláriusz egyre forróbb. 1248 játékos lesz a vébén, abból hárman játszanak Magyarországon. Forradalmi újítások biciklis pisilésben. Dezodorellenes népi kezdeményezés. Rogán hiába metrózik. Horror tücsökárak.
Az újfideszes sajtó teljesítette Orbán elvárásait.
Konzervatív kritika, 18-as karika.
A továbbra is zavarodottan forgolódó propagandisták közül többen is úgy érezték, magyarázniuk kell azt, hogy Orbán Viktor a náci Bede Zsoltot tette meg a fideszes újmédiának.
A Pesti Srácok főszerkesztője éjszaka még nagyon-nagyon fel volt dúlva, aztán a posztja hajnalban kissé átalakult.
„Van, a korábban bennünket támogató jobbközép, vagy mérsékeltebb sajtó, mondjuk ez az Indamédia, azt hiszem így hívják ezt a világot, Tv2, Index, ilyenek, Mandiner. Ezek most ellenzékbe kerültek, polgári, kritikus médiavilágnak néznek ki, de még keresik a hangjukat. Ha nincs meg a saját hangjuk, akkor hogy akarnak velem beszélni” – mondta Orbán arról, miért Dopeman podcastjába ment be nyilatkozni.
A náci Bede Zsolt szennyoldala váratlanul woke fordulatot hajtott végre.
A Fidesz kampányzáróján a Vadhajtásoknak, a Narancskommandónak, a fekete ruhásoknak és Kubatov Gábor mindenesének hála sokkal súlyosabb suttyóság pusztított a Mátyás templom mellett, mint azt eddig gondoltuk.
Rákay Philip meg is köszönte a dalt a náci gyűlöletportálnak.
Pár nappal azután, hogy Orbán a Vadhajtások AI-kampánydalára dúdolva feszengett vezetés közben, megjött az állampárti celebkampány arca, hogy ellensúlyozza a mutatványt.
Kizöldült a magyar vidék, tavasz van, nem bízunk mi a külföldi szavakban.
Helyszíni felvételek alapján beazonosítottuk, kik voltak azok, akik erőszakkal kiszorították az ellentüntetőket a polgárváros főteréről, miközben Orbán beszélt. A rendőrség sehol sem volt.