A minisztert egy új építésű, II. kerületi, háromszintes házban látják rendszeresen. Amikor mi ott jártunk, a szolgálati autóját is ott találtuk.
Sehogysem jön ki a matek.
Úgyhogy egy kicsit vissza kéne venni az arcokból.
Úgy tűnik, amit eddig összespórolt, az 2019-ben elment a törlesztőkre.
Jaj, vajon hogyan alakult miniszterelnök úr megtakarítása? Hoz-e még pénzt Rogán Antal találmánya?
A vagyonnyilatkozatában több ingatlan értéke is tévesen volt feltüntetve, emellett nem magyarázta meg, honnan volt pénze egy új ház megvásárlására Zágrábban.
Az ügyészség szerint hiába síbol egy képviselő a közösből, nem köteles bizonyítékot szolgáltatni maga ellen.
Két kérdésben indít aláírásgyűjtést.
Hét ingatlan, 15 millió készpénz.
Pedig az önkormányzat szívesen eltitkolná, hogyan gyarapodott a polgármester és a képviselőtestület tagjai.
A Budakeszi önkormányzatnál mintha nem akarnák, hogy a választás előtt nyilvánosságra kerüljenek a település vezetőinek vagyonnyilatkozatai.
Még 2015-ben tettek ajánlásokat a korrupciós kockázatok csökkentésére, azóta gyakorlatilag semmilyen előrelépés nem történt.
Kiemelkedő hozam, kockázat nélkül.
Összevetnék a bevallásokat a szereplő adatokat a hatósági nyilvántartásokkal.
Bitay Márton Örs a vagyonnyilatkozata alapján nem gazdagodott új vagyonelemekkel, nincs kocsi, új ingatlan vagy megtakarítás, de már nem az övé egy Bt. tulajdonrésze sem, és megjelent egy 1 millió forintos magánhitel. Hogy lehet ez?