A férfi 20-30 centiméteres késsel indult el Radnai Márk rendezvénye felé vasárnap.
A miniszter szerint „az ég világon semmilyen kritikát” nem kapott a párttárasaitól arra a mondatára, hogy a kormány Trump kérésére megfontolná, hogy segítsünk a Hormuzi-szoros felszabadításában.
Menne a köztársasági elnök, a legfőbb ügyész, az Alkotmánybíróság tagjai, a Kúria és az OBH elnöke, a GVH és az Állami Számvevőszék vezetője, de a médiahatóságé is.
Az MTVA-t és a Duna Médiaszolgáltatót ezért eltiltották attól, hogy a jövőben hasonló módon járjanak el.
A jobbszél hosszú hétvégéjének utolsó napján a belpolitikába be nem avatkozást hirdető szuverenisták Orbán mellett kampányoltak.
Sem Lukács László György, sem a párt nem kommentálta a visszalépést.
Írtak neki egy dalt a Hogyha nékem sok pénzem lesz dallamára.
Így április 12-én szinte biztosan kedvezményes mandátumot szerez a roma nemzetiségi lista.
Függetlenként indult volna, de nem teszi.
Nem csak Németh Szilárd lánya áll a KKM alkalmazásába, Kubatov Marcell már több éve a Szijjártó Péter vezette minisztériumnál dolgozik.
A Mi Hazánk elnöke szerint az általa képviselt magyar igazság soha nem volt még olyan közel az ország irányításához, mint most. Orbán Viktorral és Magyar Péterrel csak komoly feltételeinek teljesítése esetén tárgyal majd, miniszterelnökként viszont egyiküket sem szeretné látni. A Fidesztől viszont könyörögve kéri, hogy róla is csináljanak lejárató anyagokat.
Sok erős vezetőt ismer, de elmondhatja, hogy Orbán a legerősebbek közé tartozik.
A Tisza miniszterelnök-jelöltjét megtámadták Nagykanizsán.
Hétfői vendégünk Puzsér Róbert, aki a Rendszerbontó Nagykoncert újabb fellépőit is bejelenti.
Bóka miniszter szerint minden ilyen hír álhír, és „kétségbeesett reakció” arra, hogy Orbán és a Fidesz új lendületet vett a kampányban.