Hamarosan a magyar bajnokságban is szolgálatba áll a VAR.
Azt írják, akár az Emberi Jogok Európai Bíróságára is, mert szerintük a másodfokú ítélet valójában a kommunista önkényuralom jogfosztó intézkedését fejezte be és legitimálta.
Az első kerületi önkormányzat turistabusz-parkolót építene a Mészáros utcában, a látogatókat elektromos buszokkal vinnék a látnivalókhoz. Ha össze is jön, még évekbe telhet, hogy rendeződjön a helyzet a környéken.
Igen, a focipályákon megismert videóbíró. A kormány sorsáról döntő szavazás végén egy szenátor késve érkezett. Vagy mégsem?
Egy javaslatkiegészítés szerint átadnák az egyházmegyének.
Tervezik a les félautomatikus szabályozását is.
Ahova Orbán Viktor irodája költözött.
Elvileg nyolctól, de meglátjuk, mit gondol erről a bomba.
Hosszú elmzés után úgy döntöttek, hogy Lo Celso csak Azpilicueta sípcsontjára tudta letenni a lábát.
Nem volt annyira jó ötlet.
Van olyan nyári nap, hogy 600 turistabusz fordul meg a Várnál, ezen is változtatni akar az új polgármester.
Sajnos a miniszterelnöki feladatok miatt meg kellett szakítani a fideszes felvonulást.
„A maffiastílusú támadás célja a játékvezetők megfélemlítése volt.”
Zsidai Roy vagy éppen Orbán Viktor vendégei eddig 87%-os kedvezménnyel parkolhattak az ország legdrágább parkolási övezetében.
Az I. kerületi polgármester, V. Naszályi Márta újratárgyalná a kormánnyal a költözést.