A Liget beépítésének terve mellett állnának ki, a főváros online fogadóórájára terelnék a híveiket.
A Magyar sport napja alkalmából jelentette be a Városliget Zrt., hogy bérleti díjat kérnek a grundért.
Pár éve a fideszes vezetés 99 évre egy állami cég vagyonkezelésébe adta a parkot.
Jónéhány téren is csak áthaladni lehet, a piacokon maszk viselését tették kötelezővé.
Egy javaslattal megkerülnék a fővárosi önkormányzat által elrendelt változtatási tilalmat.
Az üzemeltető szerint nem szégyenfolt, hanem színfolt a Pavilonkert, ahol tavaly már majdnem egytucat programot tartottak.
2017-ben a Városliget megújításának szimbólumaként mutatták be.
A miniszteri biztos rendületlenül bízik benne, hogy lesznek még újabb épületek a Városligetben.
Azért, mert a főváros szeretné pontosan látni, mit és hova akarnak építeni, és mert a terület zöldfelülete védelemre szorul.
A Partizán dokumentumfilmben mutatta be, hogyan hazudták végig az egész Liget-projektet, és valósult meg minden, amitől tartottak a tiltakozók, akiket igazából sosem akartak meghallgatni.
A Ligetvédők összehasonlították a beruházás előtt készült és a friss felvételeket.
Legalábbis neki még nem szóltak, hogy le kell állni.
Nem lesz stadionügyi népszavazás, felbontják a Lokál-szerződést, a megszállási emlékmű viszont bonyolultabb ügy.
A Városliget Zrt. közben megüzente az új főpolgármesternek, hogy a Liget átépítése körül nincs sok keresnivalója.
Mindig közbejön valami.