A Mammut sarkánál felavatták Budapest első “intelligens közvilágítási oszlopát”. Volt dobpergés, polgármesteri beszéd és még egy segélyhívás is befutott a rendőrségre.
Azért az teljesítmény, hogy nem csak a Földet, hanem az azt körülvevő űrt is képesek vagyunk összemocskolni.
Olyan apró kérdésekben nem fogalmaz egyértelműen a környezeti hatástanulmány, mint a keletkező hulladék kezelése.
Felhők is vannak, a fa is ráárnyékol a panelekre, de így is tolja 700 wattal a villanyt az én kis erőművem. Mutatom az első hét egyenlegét is!
Támad a szálló por, bevette Budapestet, és Debrecen is veszélyben.
Mentsd meg az őserdőt, törölközz a Napba! Kézszárítás emissziómentesen, Varsóban.
Az őszi csemeteültetésekkel elkezdődött a tavaly decemberi jégkár miatt megsérült erdőterületek megújítása a Pilisi Parkerdő területén.
A megagiga szolár erőművel, pár vízerőművel és szélerőművel Marokkó 2020-ban 50%-ban átáll megújulóra.
Amíg az utasok fel-leszállása tart, az akku is magába szív egy kis energiát a gyorstöltőről.
Négy éven belül kitiltják Oslo belvárosából a személygépkocsikat.
Tudtaeön: a Smart bohókás-extravagáns városi autói mellett bohókás-extravagáns elektromos bringát is készít.
2019-ben jön a tisztán elektromos Volvo. De már két év múlva minden tizedik eladott Volvo képes lesz a benzin vagy gázolaj nélküli, füstmentes haladásra.
Annyira látványos méregpartit hoztak össze, ami keveseknek sikerül.
Szólsz és lekaszálják - ennyi. Nem szólsz, nem kaszálják le - ez is ennyi!
Szeméthegyek szülte szörnyek a környezetvédelemért.