Tényleg annyi az emberi civilizációnak, mert a Volkswagen csalt a szoftverrel?
Ha már a McDonald's és a Burger King nem volt rá képes. És meg is ettem.
Jó érzés, hogy a komoly kutatómunkára támaszkodó nemzetközi szervezetek rámutatnak azokra az ok-okozati összefüggésekre, amelyek társadalmunk pusztulását hozhatják.
Egy tanulmány szerint, ha semmi nem változik, 20-30 év múlva éhséglázadások söprik el a civilizációnkat.
John Oliver és Martin Sheen készítette, válaszul a CNN béna Turner Doomsday Videójára.
Iszonyatos szerencséje volt, fennakadt egy fán az 1200 méter mély szakadékban, így túlélte.
Végre pontosan megállapították a tudományos kutatók, hogy melyik kockázat miatt mekkora valószínűséggel fuccsol be az emberi civilizáció. Van benne meglepetés is!
Az állat és növényfajok ezerszer gyorsabban tűnnek el, mint az ember megjelenése előtt. A jövőkutatók szerint 10-20 százalék az esélye, hogy még ebben a században kihal az emberiség. Ha megússzuk, akkor is baktériumokon fogunk élni.
Aztán az utolsó munkatárs elindítja a videót, és lekapcsolja a villanyt.
Geccodejoazombibiztoskecod!
A világ leghíresebb elméleti fizikusa egy új írásában spekulál arról, hogy egy pillanat alatt összeomolhat a tér és az idő. Tudósok szerint viszont ez nem igazán valószínű.
Van okunk a pánikra. Villámgyors globális változás kell, áll a legújabb, semmit nem érő ENSZ jelentésben.
Bayer Zsolt arról ír, anarki cikke a kötelező olvasmányokról a végső bizonyíték, hogy a liberális világ el fog pusztulni. Szerzőnk szerinte fonálféreg.