Három napon belül három magas rangú orosz tisztviselő is bírálta Washingtont, amiért szerintük az USA hátrál ki az alaszkai megegyezésekből. A hangnemváltás mögött az állhat, hogy Oroszország egyre feszültebb a háborús helyzet miatt.
De ködösít, hogy mi lenne a Donbásszal.