Wolverhampton

Kiutaztak Mexikóba az angol focihuligánok a 86-os vb-re – és sosem mentek haza

Filmben mesélik el a sztorijukat a Thatcher-korszak kilátástalanságából a napfényre menekülő Wolverhampton-szurkolók, akik Amerikába érkezve rácsodálkoztak, hogy máshogy is lehet élni.

Inkei Bence
FILM 2026. június 17. 16:04

A farkasfalka és a magyar titánok

A Wolverhampthon Wanderers manapság csak a Championship középmezőnyében, annak is az alján szerénykedik. A háromszoros bajnok és négyszeres kupagyőztes a 2011/12-es szezonban intett búcsút a Besztlígnek, majd zuhant rögvest még a Purgatóriumnál is lejjebb. A visszajutás ugyanolyan gyorsan sikerült, mint a kiesés, a Champo mocsara viszont azóta sem engedi őket – a 2014/15-ös kiírásban például hetedikek lettek, azonos pontszámmal, rosszabb gólkülönbséggel lemaradva az 5. ill. 6. (Brentford, Ipswich) playoffot jelentő helyezésekről. Ez viszont most a legkevésbé se érdekeljen senkit, hajtás után egy sokkal érdekesebb történetet hozunk Nektek a Farkasok hőskorából.

britannia
Nincs kategorizálva 2016. november 24. 17:04
GYIK Hibát jelentek Impresszum Javítások kezelése Jogi dokumentumok Médiaajánlat RSS Sütibeállítások
© 2026 Magyar Jeti Zrt.

Vége