Gustavo Petro bejegyzéseiben nyíltan támogatta a baloldali jelöltet, és bírálta annak ellenfelét.
Hillary Clinton is nagyon hasonló következtetésre jutott.
Szándékosan félrevezető kijelentései jelentős kárt okoztak egyes befektetőknek.
Pakisztán védelmi minisztere azt írta, ez már nyílt háború.
Ilyen talán még nem volt, hogy a hivatalban lévő magyar kormány tagja kiált választási csalást előre.
Ennek persze az is lehet az oka, hogy Pedro Sanchez a tiltást belebegtető beszédében külön foglalkozott az X-szel és Elon Muskkal.
Elon Musk közösségi oldalának francia irodáit a párizsi ügyészség szállta meg.
Az uniós jog szerint az X-nek adatokat kell szolgáltatnia az olyan kockázatok, mint például a külföldi beavatkozás értékeléséhez.
De azt nem tudni, hogy az önálló Grok alkalmazásban továbbra is lehet-e ilyen képeket létrehozni.
De már a britek is háborognak, Keir Starmer brit miniszterelnök „szégyenletesnek” és „undorítónak” nevezte.
A december végén kezdődött iráni tiltakozásokban egyre több tüntető veszti életét. Míg Donald Trump már beavatkozással fenyeget, és az izraeliek is újabb támadást fontolgatnak, egyre inkább az a kérdés, hogy a mostani helyzetből ki tud-e valahogyan evickélni az iráni rezsim.
Az X az egyetlen, ami nem alkalmazkodik a szabályokhoz, Elon Musk szerint a szabályozással az internet feletti kontrollt akarják megszerezni.
A pénteki 120 millió eurós büntetésre jött a válasz.
A világ leggazdagabb embere azután fakadt ki, hogy a közösségi oldala 120 millió eurós bírságot kapott az Európai Bizottságtól.
Elon Muskék a digitális szolgáltatásokról szóló rendeletet sértették meg.