Talán már Orbán is kipróbálta az MNB-s milliókból épülő csodazongorát

ZENE

Balog Zoltán, Varga Mihály, Andy Vajna, valamint L. Simon László, és több baráti üzletember társaságában tekintette és hallgatta meg Orbán Viktor miniszterelnök a Zeneakadémián a Zengafons Kft. csodazongoráját másfél a hónapja egy éjjelen, értesült az Index. A hangszert többen ki is próbálhatták a szűk körű eseményen, miután Bogány Gergely Kossuth-díjas zongoraművész koncertjét végigélvezhették.

L. Simon László azt mondta az Indexnek, hogy

„egy csodálatos hangszert látott".

Zengafons Kft. az a több szálon is Járai Zsigmondhoz köthető cég, ami negyedmilliárd forint állami támogatást kapott a zongoraprojektjére, aminek önrészét, 60 millió forintot a Magyar Nemzeti Banktól kapták. Szóval a tulajdonosoknak nem kellett sok saját pénzt kockáztatniuk induló vállalkozásukhoz.