És az ő "The Little Island" című dala/klipje, ami a legborúsabb irodába is becsempészi Hawaiit. A művésznőnek egyébként van száma az 1956-os forradalomról is, mégis méltatlanul kevesen rajonganak a hazánkban. Pedig inkább neki kellene koncertet szervezni a Sportarénában, nem ennek az ál-Beach Boysnak, akik ma lépnek fel.