Durvul a sampány: dögöljön meg az argentin melósok tehene is, rövidnadrágban!

Posztneoliberális talking shit, az ordonacionalista kulashaker eszeveszett rázása tekintetében, az önök sérelmére, folytatólagosan.

Legitt:

00.00: Fosófantomok közepes méretű magyar városokban.

02.20: Shit around the world.

05.09: Ha jól értem, a Bede odaszart a Machu Picchuba?!

06.20: Turistáskodás közben rövidnadrágviselésre vetemedett.

09.00: Ektilezsör ébredés.

11.00: A tizenhét éves Bede bőrnadrágban.

12.00: Mi van, ha az adományozót lepapírozzuk előfizetőnek?

18.00: Phoenix és Milwaukee? NBA döntő! (Emlék az 1971-es döntőből: 33-assal Lew Alcindor, minden idők legelegánsabb centere.)

20.30: Giannis Antentokoumpo, a görög, valójában nigériai, nem kameruni származású.

21.30: Életet az éveknek az NBA-ben.

23.05: Bede fejből bemond egy negyvenes japán síugrót. Kaszaj Noriaki nyolc téliolimpián indult (42 évesen még ezüstöt szerzett Szocsiban), 31 világkupaszezont teljesített, és még ma is aktív, 49 évesen.

24.00: Argentin melósok már nem vesznek tehenet hétvégére.

26.00: Hogy tud parókában sprintelni ShaCarri Richardson?

31.00: Büdös a Pogacar.

33.00: A kerékpározás a fehér ember sportja?

34.00: Ruanda az afrikai bringázás Mekkája.

35.00: Haiti jóvététele.

38.00: Ordonacionalista posztneoliberalizmus: csak értelmiségi clickbait!

43.00: Orbánék valójában (ahhoz képest) nem adósodtak el.

46.30: Sokat tudok mesélni a sámpánszkojéról...

52.40: Az EU védelmi pénzt fizet az örményeknek?!

54.00: Hajdúsági torma.

56.00: Hip-hop kultúra a pezsgőeladások felfutásában. Plusz Hennessy.

60.30: Ordonacionalista magyar biatlonszurkolók.

63.35: The Claypool Lennon Delirium.

Végszó: Fucsovics Márton barátnője.

Kapcsolódó cikkek
Legfrissebb podcastjaink

Borízű hang #275: Félmeztelenül, karfiolfüllel, örök-crackpanorámát bámulni a Demján-negyedben, és ügyet sem vetni a Gajdics Ottó-mémekre [rövid verzió]

Most a kedves nézők is csak hallgathatnak. A „Hülye vagy kretén?” visszatér. Ramen a Rákóczi téren. Megakvíz: alma vagy marihuána? Napilapmentes ország. Favela a Boráros téren, crackpipák és hajléktalanok a luxuslakások alatt. Amerika nagyobbat bukott Iránban, mint Rottenbiller. Egyél sünt!

Uj Péter, Bede Márton, Ardai Marcell, Winkler Róbert
podcast

Borízű hang #275: Félmeztelenül, karfiolfüllel, örök-crackpanorámát bámulni a Demján-negyedben, és ügyet sem vetni a Gajdics Ottó-mémekre [hosszan]

Most a kedves nézők is csak hallgathatnak. A „Hülye vagy kretén?” visszatér. Ramen a Rákóczi téren. Megakvíz: alma vagy marihuána? Napilapmentes ország. Favela a Boráros téren, crackpipák és hajléktalanok a luxuslakások alatt. Amerika nagyobbat bukott Iránban, mint Rottenbiller. Egyél sünt!

Uj Péter, Bede Márton, Winkler Róbert
podcast

Feltesz az ember egy kis csontot, aztán megy magától – itt az Umami, a 444 új gasztropodcastja

Indul az Umami, a 444 új gasztropodcastja. Az első adásban két Z generációs szakáccsal beszélgettünk, akik a saját helyüket viszik. Pohner Ádám egy kis borsodi településen nyitotta meg Michelin Bib Gourmand minősítésű éttermét, az Iszkort, Hetey Márton a Rákóczi csarnokban indította el hatszékes levesezőjét, a Nem Rament.

Umami
podcast

Borízű hang # 274 [hosszú]: Hallgatóbüdösségi és bongépítő verseny, valamint a „Hülye vagy kretén?” szellemi vetélkedő országos döntője a Fidesz-frakcióban

Radikális fordulat dezodorügyben. NBA-döntő vs. vébé. Ellen-Trumpok halálfej-tetoválással. Tajtékpipa és gravity bong. Németh Balázs elmeállapota. Mikor csuknak már le valakit? Az osztrákoknál az alma is jobb.

Uj Péter, Bede Márton, Winkler Róbert
podcast

Egy privát tőkés soha nem fektetne Elon Musk cégeibe

Miért kevés az olyan sikertörténet Európában, mint a Revolut? A Saját Tőke podcast harmadik adásában Orbán Krisztián és Nagy Tamás beszélgetnek a privát tőke és a kockázati tőke közti különbségekről.

Saját Tőke
podcast