Mindenki másképp hazudik, Hamilton hátba lőtte Putyint, Messi nem gondolta végig

podcast

A Bede-Uj-Winkler pisztrángötös rádióruandázik az Önök számára, immáron hetvenegyedik alkarommal!

  • 00.00: Miért van nálad zöld kávé?
  • 03.40: Te, pörköltél már kávét?
  • 06.00: Japanese style, vagy a jeges pulóver.
  • 06.20: Mennyire turistás program az etióp kávészertartás?
  • 07.00: Találkozás Haile Selassie testőrével. (Sajnos a fénykép nem került még elő, de dolgozunk rajta.)
  • 11.00: – Milyen vallás van Etiópiában? – Most szivatsz?!
  • 14.30: A Café Frei tette tönkre a magyarok ízlését, vagy csak kiszolgálja?
  • 15.00: A saját szemüket pezsgővel kilövöldöző biciklisták próblémaköre.
  • 18.30: Hamilton hátba lövi Putyint.
  • 21.40: A bantukra még visszatérünk.
  • 23.25: Malak? Moluka? Maluku?
  • 25.30: Hezbollah, a választáson megbukott terrorszervezet.
  • 29.30: A Twisted Sister-agenda.
  • 30.30: A We’re not gonna take it előadójának tanácsai illiberális államokban élőknek.
  • 31.00: Dee helyre teszi az ajvékoló Winklert is.
  • 32.00: Pomerantsev a 444-en.
  • 35.30: Ukrajna lerohanása azért a hazai közönségnek is szólt.
  • 42.00: Szvjatoszlav Palamar, az Azovsztal Bud Spencere.
  • 45.00: A keresztes háborúk korának azovsztalja.
  • 47.20: UP mindig harcolt…
  • 48.30: Hülye közhely a rádióruandázás.
  • 51.50: Az agymosás, mint mítosz.
  • 54.30: A bigdatás csávó, aki megvizsgálta, Obama győzelme után mely államokban hányan gugliztak „nigger jokesra”.
  • 55.40: Mégis gyorsak voltak a Giro versenyzői a budapesti szakaszon?
  • 57.30: Lionel Messi kapzsi?!
Kapcsolódó cikkek
Legfrissebb podcastjaink

Borízű hang #275: Félmeztelenül, karfiolfüllel, örök-crackpanorámát bámulni a Demján-negyedben, és ügyet sem vetni a Gajdics Ottó-mémekre [rövid verzió]

Most a kedves nézők is csak hallgathatnak. A „Hülye vagy kretén?” visszatér. Ramen a Rákóczi téren. Megakvíz: alma vagy marihuána? Napilapmentes ország. Favela a Boráros téren, crackpipák és hajléktalanok a luxuslakások alatt. Amerika nagyobbat bukott Iránban, mint Rottenbiller. Egyél sünt!

Uj Péter, Bede Márton, Ardai Marcell, Winkler Róbert
podcast

Borízű hang #275: Félmeztelenül, karfiolfüllel, örök-crackpanorámát bámulni a Demján-negyedben, és ügyet sem vetni a Gajdics Ottó-mémekre [hosszan]

Most a kedves nézők is csak hallgathatnak. A „Hülye vagy kretén?” visszatér. Ramen a Rákóczi téren. Megakvíz: alma vagy marihuána? Napilapmentes ország. Favela a Boráros téren, crackpipák és hajléktalanok a luxuslakások alatt. Amerika nagyobbat bukott Iránban, mint Rottenbiller. Egyél sünt!

Uj Péter, Bede Márton, Winkler Róbert
podcast

Feltesz az ember egy kis csontot, aztán megy magától – itt az Umami, a 444 új gasztropodcastja

Indul az Umami, a 444 új gasztropodcastja. Az első adásban két Z generációs szakáccsal beszélgettünk, akik a saját helyüket viszik. Pohner Ádám egy kis borsodi településen nyitotta meg Michelin Bib Gourmand minősítésű éttermét, az Iszkort, Hetey Márton a Rákóczi csarnokban indította el hatszékes levesezőjét, a Nem Rament.

Umami
podcast

Borízű hang # 274 [hosszú]: Hallgatóbüdösségi és bongépítő verseny, valamint a „Hülye vagy kretén?” szellemi vetélkedő országos döntője a Fidesz-frakcióban

Radikális fordulat dezodorügyben. NBA-döntő vs. vébé. Ellen-Trumpok halálfej-tetoválással. Tajtékpipa és gravity bong. Németh Balázs elmeállapota. Mikor csuknak már le valakit? Az osztrákoknál az alma is jobb.

Uj Péter, Bede Márton, Winkler Róbert
podcast

Egy privát tőkés soha nem fektetne Elon Musk cégeibe

Miért kevés az olyan sikertörténet Európában, mint a Revolut? A Saját Tőke podcast harmadik adásában Orbán Krisztián és Nagy Tamás beszélgetnek a privát tőke és a kockázati tőke közti különbségekről.

Saját Tőke
podcast