Kurimay Anita kutatta először Budapest homoszexuális történetét. Miért kapott Tormay Cécile egy péniszével játszó majomfigurát? Miért regisztrálta a rendőrség a rajtakapott férfiakat? Mi volt a katonákkal az első világháborúban? Interjú.
Kevés a biztos pont a Zuckerberg-invázióban, de a fontos kérdésekre mi tudjuk a választ. Tuti nem akart Orbán Viktorral dumcsizni? Ki mondta meg neki, mik a menő helyek Budapesten? Tényleg muszáj volt kamerát dugni a pofájába???
Putyin sem hagyta annyiban, az amerikaiak összefogtak Iránnal. És még Schmitt Pál is felajánlotta szolgálatait. A fallabdát és a baseball/softball kell legyőzniük, ha maradni akarnak az olimpián.
A bizottság kivezettetné a hatósági energiaárakat. Többkulcsos adót, kisebb bankadót is kérnek. Közmunka helyett munkahelyteremtést, és a felsőoktatási reform se tetszik nekik.
Magyar fiatalokat faggattak arról, milyen a jövőképük. Borús.
Azért nem vállalták tovább a mozgáskorlátozott Levente felügyeletét, mert egyetlen óvónőjüknek folyamatosan vele kellett foglalkoznia, és így a többi gyerekre nem tudott vigyázni.
2004 óta noszogatták Magyarországot. 2009-ig csak a szidás jött. 2012-ben már büntettek. Varga 10-i bejelntése még kellett, hogy kiengedjenek.
Kiszedtek! Gyarmat lettünk, hogy engedtünk, vagy éppen Brüsszel hajt most fejet a magyar tündérmese előtt? Hoztuk a számokat, de a módszer nem tetszett az EU-nak. Vége a túlzottdeficit-eljárásnak.
Az egyik leggazdagabb parlamenti képviselő, Seszták Miklós, és egy Cipruson bejegyzett cég vannak a háttérben.
Rendszeresen jártak apjával a fürdőben lévő játszóházba, aztán egyszercsak már nem engedték be őket. Módosult a házirend.
Akik egyébként a 444 munkatársai, Ács Dani és Botos Tamás. Bokrok között bujkáltak, biciklibe botlottak, és úgy érezték magukat, mint aki megölte Diana hercegnőt.
Sehol nincsenek a Bajnokok Ligájában és a komoly bajnokságokban sem. A jó brazil csatár lassan csak legenda.
Szia Eduardo, van nálunk egy beszéd! Milyen beszéd? Őszödi!
Felvették a Tumblrtől kirúgott szerkesztőket és nagyon titkolóznak.
Május 30-án bokrétaavatót tartanak a Szabadság tér 10-11-ben. Ha a szuperbiztos épület elkészül, az amerikaiak visszaadják Táncsics várbéli börtönét.