Igyekeznek alkalmazkodni a megváltozott médiafogyasztási szokásokhoz.
A kanadai hatóságok szerint az emberek szokták érteni az ilyesmit.
A főpolgármester láthatóan elkeseredetten nyilatkozott az újabb pénteki metróstop után.
Az első 3 napon kétszer is kivonták a forgalomból. Most elvileg megint jár. Sok sikert az utasoknak!
Senkit sem meglepve csütörtökön sem jár az új 3-as metró.
Le kellett szállítani az utasokat a Gyöngyösi utcánál, mert ajtóhibát jelzett a rendszer.
Az majd a rekkenőben derül ki, mit veszítettünk azzal, hogy kimaradt belőle a légkondi. Meg hát az illesztéseken látszik, hogy nem nyugatról fújt a szél, amikor a vonalzót osztogatták.
Tesztüzemmódban érhető el egyelőre a szolgáltatás.
Ahelyett, hogy a házhoz szállítási szolgáltatásokat díjjal sújtanák, inkább segítsék az elterjesztését, mert környezetvédelmi szempontból kedvezőbb.
99 eurótól adják a jegyeket, állítólag nemsokára.
Na, most mire vagy okos XXI. századi innováció?