Mint egy falat kenyér, egy korty víz, egy szippantás friss levegő, úgy hiányzott már ez.
Úgy látszik, senkinek sem tetszett a poharas poén.
Újabb szuperfegyvert élesít az RTL a humor nagyágyúi között.
Kárász Róbert kirúgása fáj neki.
Ennyit mondott a TV2 hírigazgatója a kirúgásokról.
Ezért távozott.
A mai adást azért még neki kellett összeraknia.
A műsorvezető alapító tag volt a csatornánál.
Ő a TV2 legújabb áldozata.
Nemhogy a Napló riportere nem lesz, de már az Összezárva Friderikusszal című műsorát sem folytatja.
Ma is így történt.
Az új Naplót a Tények egyik régi arca, Várkonyi Andrea vezeti majd.