December 29-én történt az eset, azóta az NVB is megállapította, hogy jogszerűtlenül intézkedtek a rendőrök.
„Ha nem bontjuk meg az egységet, akkor fel tudjuk számolni az elmúlt ezer év legkorruptabb kormányát” - üzente Márki-Zay Péter a régen látott ellenzéki vezetők körében.
A Mindenki Magyarországa Mozgalom szerint a Nemzeti Választási Iroda direkt hátráltatja őket.
Mindenkihez bekopogtatnak.
Nagyszalonta polgármestere és a helyi püspök is aláírta, hogy nem kérnek Karácsony Gergelyből.
Látszólag ellentmondanak egymásnak, pedig egyikük sem hazudik.
Hogy vagyunk, hogy vagyunk?
Az elmúlt két hétben 65 ezer ajánlást gyűjtöttek, ebből 25 ezret Fekete-Győr András kapott.
Pálinkás azt mondta, politikusként nem elég ismert ahhoz, hogy „tömegek álljanak sorban” a sátraiknál.
Itt a nap legkevésbé meglepő híre.
Kezd felpörögni az ellenzéki előválasztás.
Az ADOM tizenkét pontjában az is benne van, hogy csak 9-kor kezdődjön a suli.
Támogató aláírásokat gyűjtenek a programhoz az ország több pontján.
Hiába támogatja itthon szinte minden párt, még négy országban kellene összeszedni az előírt számú aláírást a holnapi határidőre.
Május hetedikéig egymilió aláírás kellene, hogy az uniós tagállamok őshonos nemzeti kisebbségei önállóan, a kormányokat kihagyva pályázhassanak EU-támogatásokra.