7 év börtönre ítélték tavaly a férfit, aki fagyállót öntött a borába, mert azt folyamatosan lopták. Az ügyészség példátlan módon eddig enyhíteni akart ezen, de már inkább súlyosbítana.
Amíg ezt nem pótolja az ügyészség, nem is kezdődhet a Quaestor-vezér tárgyalása.
Az NVI épületéről táblákat letépő aktivistá ácskalapácsát is elkobozza a bíróság.
Nem fértek be a terembe az érdeklődők.
Az Apple-t már épp kötelezte volna a bíróság, hogy segítsen, mikor jelentkezett egy titokzatos harmadik fél.
Elképesztő riport jelent meg az Indexen három olyan menekültről, akik mozogni is alig bírnak, mégis fél éve börtönben ülnek zavargás vádjával.
A norvég tömeggyilkos korábban éhségsztrájkkal is fenyegetőzött, pedig 3 szobás cellája van, és az egyetemi tanulmányait is végezheti.
Két orosz „tréfamester” állt mögötte. De a katonanő ennek ellenére nem fogja újrakezdeni a „száraz éhségsztrájkot”.
A kilencvenéves asszony eddig több mint tizenhét évet ült.
Még 1994-ben ítélték el.
Bírságot is kapott.
Egy török kamionsofőr felnyomta a feleségét, mert az mindig elkezdett szitkokat szórni, amikor Erdogan elnök felbukkant a tévében.
Bűnös testi sértés büntettében Balogh József, aki két éve, akkor még országgyűlési képviselőként és polgármesterként darabosra törte élettársa arccsontját.
Azt azonban nem tudta bizonyítani az ügyészség, hogy a volt elnök is érintett a hamisításban.
Ezért nem is engedik népszerűsíteni a székelyföldi turizmust.