Mészáros-vagyon került az Orbán családhoz. Dehát ezt eddig is tudta mindenki, nem? Mégis egészen más, amikor nyíltan csinálják. Új korszakot jelez.
Tömegesen veszi el a szülőktől a gyerekeket a norvég állam. A kiemeléshez már elég egy pofon, vagy hogy egy hivatalnok azt mondja, nem vagy elég jó szülő.
1980-ig visszamenőleg lehet böngészni.
A családnak két boltja volt házuk földszintjén Delhiben, a holttesteket egy vásárló fedezte fel, aki tejet akart venni.
Úgy vélik, kevés hazai kutatás foglalkozik az apákkal, pedig "szerepük fontos a gyermekvállalási döntésekben is".
Méltatta továbbá a nőket, akik megbocsájtanak hűtlen férjüknek.
A pszichológus szerint a '80-as évek iskolája " a gyerekeket és tanáraikat sokkal kevésbé kínzó, gyötrő, és pusztító volt, mint a mai."
Teljesen rápörögött a kormány a gyermekvállalásra, de mi az, amivel tényleg el lehet érni, hogy több gyerek szülessen, és mi tévút? Sokan a szegénység kockázatát látják a gyereknevelésben, és nehéz úgy családdá válni, ha csak öt nap jut az együttlétre férfinak és nőnek.
Kár, hogy a régi jó értékekből nem maradt semmi :(
Tele van a magyar vidék olyan, két-háromszáz négyzetméteres családi házakkal, amelyek eredetileg több generáció kényelmes együttélésére épültek, de az átalakuló szokások és változó társadalmi normák miatt végül jórészt kihasználatlanul, szinte üresen maradtak.
A miskolci nő végül meghalt, a gyereke most 7 év börtönt kapott.
Magyarország egy nagy fideszes család. Nálunk arról szavazhatsz, hogy veresse Matolcsy Ádám.
Argentínában.
Ezekre a családi fotókra valóban örökké emlékezni fognak.
A családügyi államtitkár elmélázott arról, miért kell neki állandóan védekeznie, ha a szexuális orientációról van szó.