Mette Frederiksen így akarta felhívni a figyelmet az AI-forradalom jelentőségére és veszélyeire.
Bűnbandák költöztek Koppenhága Christiana negyedébe, akik dominanciaharcot vívnak.
Még időben eloltották, nem szenvedett életveszélyes sérüléseket.
Egy dán-svéd-finn-norvég riport szerint halászhajónak álcázva járják a parti vizeket orosz csapatok, hogy felmérjék, hogyan lehetne a legnagyobb kárt okozni Európának.
Találtak valamit a tengerfenéken.
Meg sem várják, amíg a magyarok és a törökök beengedik a finneket és a svédeket a NATO-ba.
Dan Jörgensen szerint máig nem küldték el a szegényebb országoknak a 2009-ben megígért támogatásokat.
Bayer Zsolt szerint „ezekhez képest a szovjetek kócos kis ministránsfiúk voltak”.
A vandalizmust egy Moszkvát támogató akciónak minősítették.
„Nem így képzeltem el a nyugdíjas éveimet” – mondta a 75 éves Claus Hjort Frederiksen.
A kormány a védelmi kiadásokat növelné.
Elegük lett a simliskedésből.
Ankara a NATO-csatlakozásért cserébe kezdte el zsarolni az északi országokat, az elmúlt hetekben pedig nagyon megromlott a viszony a két fél között.
A haderőre költenék azt a pénzt, amit aznap termelne a dán gazdaság.
Azzal vádolják, hogy 15 évesen csatlakozott a Tűzháború Hadosztály nevű neonáci csoporthoz, és egy másik fiatalt is beszervezett.