A szurkolói szavazatok több mint kétharmadát szerezte meg a magyar válogatott csapatkapitánya.
Radu Jude okostelefonnal felvett filmje kapta a legjobb filmnek járó elismerést is.
Széchenyi-díjat kapott a Fidesz egykori igazságügyi minisztere, Trócsányi László és a Nobel-díjas Krausz Ferenc is.
Korábban már díjazták a Saul fia miatt is.
Tarolt még a Kamaszok és természetesen a K-pop démonvadászok is.
Vaszily Miklós, Starcz Ákos és Ziegler Gábor is kapott díjat a felcsúti milliárdostól, pedig évek óta hirdetik lapjuk függetlenségét. Kitüntetésük újabb jele annak, hogy az Index nem valódi újság, hanem kormányzat megrendeléseket teljesítő üzenőfüzet.
Igen, egyrészt létezik még ez a díjátadó, másrészt 2025-ig kellett várni, hogy a karácsony istennőjét díjazzák.
Tüntetés volt, miután a parlamenten villámgyorsan átment a Pride-törvény. Lánczi Tamás nem támasztja alá az állításait. Putyin és Trump telefonált. A legfontosabb hírek a 444 napindító hírlevelében.
A kormány nem tartja túlzásnak másodszorra is egyszerre két antiszemitát kitüntetni.
Egyszer meg azt hitte, Hadházy Ákos fia meg akarta verni.
Sűrű éve volt, először számolt be a kegyelmi ügyről, bemutatta a magyar külügyet ért orosz kibertámadást és szembesítette is ezzel Szijjártó Pétert, és Londonig utazott, hogy végre kérdezhesse Rogánt Antalt.
Az utóbbi években már pocsék volt a viszony Matolcsy és Parragh között. Utóbbi felesége egyébként egy évvel a díj megszavazása előtt lett a jegybanki monetáris tanácsának tagja.
A színész szerint sötét időket élnek Amerikában.
Golden Globe-ot kapott A szer című filmben nyújtott alakításáért.
A leköszönő elnök 19 embernek adta át az Elnöki Szabadság-érdemrend díját.