Nincs itt semmi látnivaló.
Az orosz gazdaság talpon maradt, de megvan ennek az ára: csúcsra pörgetett hadiipari termelés, rendkívül magas alapkamat ellenére is túl magas infláció.
Jó sok téma felgyűlt a szünetben, bár a legjobb hírt a miniszterelnök már tegnap ellőtte. A ma reggeli bombariadók azonban mindent boríthatnak.
Éberség!
Mariann E. Budde sok támogatást, de rengeteg támadást is kapott prédikációja óta, vannak, akik a hitét is megkérdőjelezték.
Trump óriási AI-befektetést jelentett be, Musk pedig sietett közölni, hogy hiányzik mögüle a tőke.
Orbán gáncsolná a oroszok elleni szankciókat, erre Trump szankciókkal fenyegeti meg az oroszokat. A fiatalságnak nehéz, a magyar gazdaságnak még nehezebb. Hirtelen mindenkinek Rákosrendező kell. Itt a 444 napindító hírlevele.
Abban bíznak, hogy most is csak üres fenyegetőzésről van szó.
Kilenc városban fognak kialakítani több ezer ember befogadására alkalmas központokat.
Egyébként jónak tartja az orosz elnökhöz fűződő viszonyát.
A szórólapokra azt írták, a bevándorlók azonnal menjenek el.
Az unió külügyi biztosa szerint a legrosszabbra, háborúra kell felkészülni Európában.
A beszéd fagyos választ váltott ki az elnökből.
A keresztesháborúnkba visszatért a békepárti Trump, úgyhogy felvesszük ezt a szeretetvallást, aki nem akarja, azt meg felnégyeljük.
Hiába tartozik oda az egészségügyi államtitkárság, nem véleményezik, hogy Donald Trump kilépteti Amerikát a WHO-ból.