És az Amerika Hangjának is. Hiszen „Európa most szabad, helló”.
Tüntetések a környező országokban, önkényuralmi jelképek a kitörés túrán, Elon Musk az elnöki székben, felújítás egy kórház VIP-részlegén, ételfőzés kidobásra ítélt zöldségekből, a hétvége hírei a 444 napindító hírlevelében.
A színész szerint sötét időket élnek Amerikában.
Arra a kérdésre, hogy hányszor beszélt az orosz elnökkel, azt válaszolta, hogy „jobb, ha azt nem tudják.”
Az állam létrehozását felelőtlenségnek nevezik.
A betegekkel és kísérleti önkéntesekkel hivatalosan nem is foglalkozhatnak a kutatók, így vagy megszegik az utasítást, vagy magukra hagyják őket a lehetséges mellékhatásokkal. Közben kiderült az is, kitől származik Musk USAID-gyűlölete.
Donald Trump már a kampánya során is az elektromos autók ellen beszélt.
A döntés csak átmeneti, de minden eddig esetleg letöltött adatot meg kell semmisíteniük.
Olyasmit ajánlott, amire amúgy is fáj Trump foga.
A Time címlapja ismerten fontos Trump számára. Talán ezért is lehetett, hogy Musk arról posztolt pénteken, annyira szereti Trumpot, amennyire egy heteró férfi szerethet egy másikat.
Mert az előző elnök is ezt csinálta vele.
A MOME válsága beszédes, Elon Musk tempója követhetetlen, a kormányszóvivő asszociációi lenyűgözők, a szuverenitás védelme mindenekelőtt, a 444 hírlevele napindító.
„Vannak fokozatai nyilván a dolgoknak.”
Kijevbe azért nem menne el a randevú érdekében.
A Trump-szimpatizánsok a liberálisok bosszantására találták ki a műanyagszívószál-szelfi mozgalmat 2018-ban.