Jövő ilyenkorra akár 120 forinttal is többe kerülhet majd egy doboz.
Lázár néhány hete belengette, az Emmi államtitkára most helyretette.
Félmillióról hárommillióra emelik az összes kft törzstőkéjét. Ameddig nem töltik fel a cégeket, addig nem lehet osztalékot fizetni. Ráadásul ezentúl a cégvezető saját vagyonával felel majd a cégért, ami nagyjából értelmetlenné teszi az egész kft.-formát.