Aki évtizedekkel ezelőtt ült először utasszállító gépen, el sem tudja képzelni, mi történhetett azóta a repülőgépen felszolgált étel minőségével. A tudósok szerint a légnyomás a felelős. Szerintem Oszama bin Láden.
A harmadik Orbán-kormánynak eddig is voltak látványos sikerei, de ez talán a rezsicsökkentés csillogását is elhomályosítja.
Magyarország a választások után is jobban teljesít. Komoly sor volt a krsinások ingyen ebédjén.
Talán már hallotta, hogy ha elég gyorsan fel tudja kapni a leejtett ételt, azt nyugodtan megeheti. Nevetséges, de igaz.
A miniszterelnök megint beleevett az ételekbe. Ennél még sokkal szórakoztatóbb, amikor Szijjártót otthon ugratja.
Isteni manna érkezett ezer sebből vérző, tépett tollú kis hazánknak. Egy bátor döntés előtt tisztelgünk.
Dél-Koreában fiatal és szép lányok abból élnek, hogy tömegek előtt órákig zabálnak. Két magyar melós utánuk csinálta. Felelevenítjük a jó öreg magyar újságírás történetmesélős hagyományait.
Emberi sorsok, történetek egy kellemes asztaltársaságban. Melósok reggeliznek.
125 országot rangsorolt az Oxfam. Nálunk sok a cukorbeteg és a kövér ember, de legalább mindenkinek jut ivóvíz.
A Fokhagymás Lángos Karika Sörkorcsolya Por velejéig magyar találmány.
Egy Instagram-válogatás készítője vállalkozott arra, amihez senkinek sem volt gyomra. Tekintse meg a virslitornyokat, az alienfelfújtat, és a saját nyomorúságunkat ridegen az arcunkba vágó zsemlét.
Az előre csomagolt saláták 68 százalékát kidobták. A péktermékek fele, az almák negyven százaléka került a kukába.
A kormány jövőre sokkal nagyobb pénzromlással számol, mint idén, pedig még egy komolyabb rezsicsökkentés is jön majd. Valami tehát nagyon megdrágul majd. Vajon mi lesz az?