A teológus leírhatatlanul boldog, hogy a rendőrség az áldozatok oldalára állt.
Az FTC-elnök Kubatov 25 milliárdos álmáról egy „visszaélések gyanúját felvető” közérdekű bejelentést kapott az ÁSZ. A rendőrség a megkeresésünkre annyit közölt, hogy vizsgálják a feljelentés tartalmát. A beruházást 2020-ra kellett volna befejezni, még most sincs kész.
Az ügyben előkerült Bánki Erik volt fideszes országgyűlési képviselő neve is, de ő nem volt a vádlottak padján.
Nem annyira jön ki a matek.
A Budapesti Közművek Nonprofit Zrt. vezére, akiről lesifotók jelentek meg a kormánysajtóban, a 444-nek azt mondta, utoljára az 1950-1960-as években lehetett olyat látni, mint ami vele történt a 2020-as évek Magyarországán.
Hivatali visszaélés miatt.
Pintér Bence szerint hűtlen kezelés és költségvetési csalás történhetett.
Egy rendőrségen tett feljelentés szerint többen is a szombathelyi fideszes képviselőjelölt kampánycsapatában dolgoztak, jövedelmüket azonban a kormányhivataltól kapták.
A volt jegybankelnök azt mondta az ATV-ben, hogy emiatt a zsarolás miatt hagyta ott az osztrák pénzintézetet.
A Román-Magyar Fórum elnöke a választás rendje elleni bűncselekmény miatt tett felejlentést.
A szülők jelzésére felmentették, feljelentették és még az intézmény öt másik dolgozóját is megrovásban részesítették.
Ismeretlen tettes ellen.
Figyelmes és szakértő olvasók belemerültek a százmilliárdos székházfelújítás több mint ötszáz oldalas tételezőjébe, és arcpirító vagy éppen megmosolyogtató tételeket találtak. Ki mennyit fizetne azért, hogy egy kést vagy egy lábost elhelyezzenek a szekrényben? Az MNB a vételár 54 százalékát.
Orbán fórumán feketeruhás önbíráskodók vittek földre két férfit, akik „pedofidesz” felirattal tiltakoztak a beszéd alatt.
A Tisza elnöke nyilvánosságra hozott egy olyan dokumentumot, ami szerint Vogel Evelin, amikor őt lehallgatta, folyamatosan kapcsolatban állt mások mellett Kubatov Gábor bizalmasával, Kindlovits Mátéval.