Erős hétkezdés.
Pótlóbuszokra, késésekre és kimaradó járatokra kell számítania az utazóknak.
Bicske és Tatabánya között meg pótlóbusz.
Az elmúlt kicsivel több mint három hétben 2800 vonat késett 20 percnél többet.
Például a magyar vasút állapotára? Kérdezte Vitézy, miután felsővezeték szakadás miatt az első számú fővonalon leállt a vonatközlekedés.
Leszakadt, kigyulladt, leállt. Pótlóbuszok még vannak.
Nehéz nap a MÁV-nál, nehéz nap az ingázóknál.
A leszakadt felsővezeték miatt esélye sem volt odaérni Szombathelyre.