Soros-világ + Brüsszel + ukránok + multinacionális cégek = vereség.
Borzalmas két hónap után tart tisztújító kongresszust a Fidesz. A mélyrepüléshez maguk is tevékenyen hozzájárultak, nincsenek vezérek, üzenet, szervezettség, önmagát bontja le a propaganda, abban is zavarodottak, amiben korábban jók voltak. Sorsdöntőbb összejövetelük talán még soha nem volt.
A helyi gazdakörök szövetségének lett az elnöke.
A NER-propagandával tízmilliárdokat szakító intézőember hiába ajánlotta fel a vállalkozásait az államnak, Magyar Péter nem kér belőlük.
Az ügyészség nem talált ilyen ügyeket.
A bukott miniszterelnök ott folytatja, ahol kormányon abbahagyta: megállíthatatlanul robog a szélsőjobb felé, és ráfordul a Mi Hazánk szavazóira. Ellenzékben nem is tehet mást – ez az orbánizmus vastörvénye.
Az én dolgom, hogy ne történhessen olyan, hogy Magyarország amiatt bukik egy eurocentet is, mert valamilyen döntést nem hoztunk meg időben – mondta első miniszteri nagyinterjújában Vitézy Dávid. A közlekedési és beruházási miniszter kijelentette, felperzselt földet örökölt Lázár Jánostól.
Megszűnik több közérdekű vagyonkezelő alapítvány, amibe a Fidesz nagyon sokat tett. Nem csak anyagi értelemben – de persze úgy is. A lépéssel kastélyok, drága ingatlanok és több száz milliárd forintnyi részvénycsomag is visszakerül az államhoz. Néhánynak van esélye a túlélésre, szerényebb keretek között.
A két esetről kegyeleti okokból egyéb tájékoztatást nem áll módjukban adni, közölte Havasi Bertalan.
A NER utolsó évében 77 milliárddal lettek gazdagabbak, ebből 60 milliárd volt az MCC vagyongyarapodása.
Nem annyira jön ki a matek.
„Orbán szegény leeső farkú kis balfék, csacsi Németh Balázsra bízta az ellenállást” – akadt ki a fideszes képviselő, azt kérdezve, hogy ez már a szeretetország-e. A miniszter erre elmesélte a Fülesről szóló történetet.
A Fidesz kommunikációs igazgatója azt ígérte, a testületi beszámolóktól kezdve a megyei szószólók hozzászólásán át a tisztségviselők megválasztásáig mindent közvetítenek majd szombaton.
Átnéztük az ellenzéki Fidesz képviselőinek vagyonnyilatkozatát.
Ruff szerint a gyász fázisai közül a Fidesz még mindig a tagadásban van, de ez nem baj, mert minél tovább tart, annál kisebb lesz a frakciójuk.